2a FASE GAF BASE 1-2-3-4-5 + 2a FASE NIVELL E2018-04-23T16:27:10+02:00
Loading Map....

2a FASE GAF BASE 1-2-3-4-5 + 2a FASE NIVELL E

Dies: 17 i 18 de Març de 2018

Lloc: Pavelló Nou Congost de Manresa

Més info: http://www.gimcat.com/competicio.html?prova=1054

 

 

 

 

Horaris:
1a subdivisió – Grup E

PAVELLÓ             7:45
COMPETICIÓ      8:15-9:15h

OLLER GUERRERO, Paula EE E CG EGIBA – A
PEÑA CUELLO, Marta EE E CG EGIBA – A
RIERA HERMOSILLA, Marta EE E CG EGIBA – A
SALIDO PLADEVALL, Anna EE E CG EGIBA – A
BAREA MARTINEZ, Ariadna EE E CG EGIBA – B
COSTA CASIMIRO, Marina EE E CG EGIBA – B
PRAT MUÑOZ, Carla EE E CG EGIBA – B
 14a subdivisió – Grup B5M

PAVELLÓ             17:30
COMPETICIÓ      18:35-19:40h

DEREKHOUSKA, Alina BASE 5M CG EGIBA – B
LOPEZ CUADROS, Ona BASE 5M CG EGIBA – B
ARGERICH MASAFRETS, Beth BASE 5M CG EGIBA – C
ARGERICH MASAFRETS, Txell BASE 5M CG EGIBA – C
HEREDIA GIL, Berta BASE 5M CG EGIBA – C
JANDULA GOMEZ, Nadia BASE 5M CG EGIBA – D
MAURICI SANCHEZ, Berta BASE 5M CG EGIBA – D
15a subdivisió – Grup B5P

PAVELLÓ             17:30
COMPETICIÓ      18:35-19:40h

CARRERAS CASAS, Ivet BASE 5P CG EGIBA – A
DE HARO GARCIA, Noa BASE 5P CG EGIBA – A
TORRA RAMOS, Anna BASE 5P CG EGIBA – A
VIDAL VILLEGAS, Gisela BASE 5P CG EGIBA – A
ALBERCH SINGLA, Berta BASE 5P CG EGIBA – B
CASAMITJANA VIZCAINO, Victoria BASE 5P CG EGIBA – D
4a subdivisió – Grup B3M

PAVELLÓ              10:00
COMPETICIÓ      11:15-12:15h

CEREZO PADILLA, Carla BASE 3M CG EGIBA – A
FLORES MARIA, Ruth BASE 3M CG EGIBA – A
MARTIN CASTAÑO, Abril BASE 3M CG EGIBA – A
5a subdivisió – Grup B1P

PAVELLÓ
COMPETICIÓ      12:30-13:35h

ALONSO CALDERON, Queralt BASE 3P CG EGIBA – A
ALONSO CALDERON, Queralt BASE 3P CG EGIBA – A
VILELLA DE VILAR, Queralt BASE 3P CG EGIBA – A
14a subdivisió – Grup B5M

PAVELLÓ         
COMPETICIÓ      18:35-19:40h

CLOSA RODRIGUEZ, Martina BASE 4M CG EGIBA
DELGADO URRACA, Noa BASE 4M CG EGIBA – A
HIDALGO CORTINA, Abril BASE 4M CG EGIBA – A
THOMEN BACARDIT, Rut BASE 4M CG EGIBA – A
VALVERDE DELGADO, Alba BASE 4M CG EGIBA – A
BAYONA OLIVE, Berta BASE 4M CG EGIBA – A
LOPEZ CASADO, Alba BASE 4M CG EGIBA – B
SOSA MASDEU, Laia BASE 4M CG EGIBA – B
VILELLA DE VILAR, Joana BASE 4M CG EGIBA – B
15a subdivisió – Grup B5P

PAVELLÓ
COMPETICIÓ      18:35-19:40h

JANDULA GOMEZ, Astrid BASE 4P CG EGIBA – A
MONTEAGUDO MARTINEZ, Laia BASE 4P CG EGIBA – A
SANTIBAÑEZ BATLLE, Emma BASE 4P CG EGIBA – A
SERRANO MUÑOZ, Claudia BASE 4P CG EGIBA – A